Ako fungujeme

Portál MoreZliav.sk Vám ponúka každý deň neuveriteľne výhodné ponuky. Môžete si kúpiť kupóny so zľavou od 30 – 10 % na zájazdy, pobyty, do reštaurácií, na masáže, relax, wellness, krásu, zábavu, módu, obchody a iné.

Ponuka je vždy časovo limitovaná (jeden až niekoľko dní) a môže sa vypredať, ak je zadaný maximálny počet predaných kupónov, preto netreba váhať a zľavu si objednať čím skôr.

Naše najväčšie výhody oproti konkurencii
Zľavový portál MoreZliav.sk ponúka možnosť vybrať si vždy z viacerých aktuálne platných zliav a následne si ich naraz objednať. Nemusíte teda objednávku posielať za každú zľavu zvlášť ako na iných zľavových portáloch, ale ju vyriešite naraz.

Pri spôsobe platby máte na výber až zo 4 možností:

• prvým je platba kartou, kde sa úhrada v našom systéme ihneď zaeviduje a kupón Vám bude okamžite odoslaný
• druhým spôsobom je platba bankovým prevodom, kde Vašu platbu z inej banky ako ČSOB zaevidujeme do 2 pracovných dní, z rovnakej banky, prípadne vkladom na účet do 1 pracovného dňa
• tretím spôsobom je platba cez PayPal, kde Vašu platbu ihneď zaevidujeme
• štvrtým a jedinečným spôsobom je platba na dobierku, pričom kupóny dostanete už vytlačené priamo na Vašu adresu a zaplatíte až pri ich preberaní priamo na pošte, resp. doručovateľovi

Ihneď po kúpe prvej zľavy, prípadne pri prihlásení do odberu nových zliav (newslattera), Vám je bezplatne zriadené konto v našom systéme, pričom prístupové údaje sú zaslané na Vašu e-mailovú adresu. Vo Vašom konte nájdete vždy všetky Vaše objednávky a v prípade že sú uhradené, nájdete po prihlásení aj Vaše zľavové kupóny.

Rovnako získate automaticky unikátnu linku na našu stránku, ktorú môžete posielať Vašim priateľom a známym. Každý klient, ktorý vstúpi na našu stránku pomocou Vašej unikátnej linky je automaticky zaradený pod Vaše konto a z každej jeho objednávky profitujete vo výške 1 % z ceny jeho objednávky. Akonáhle výška Vašej provízie dosiahne sumu 25 €, môžete požiadať o vyplatenie provízie!

Ako si objednať kupón?
Objednanie kupónu / kupónov je veľmi jednoduché. Stačí si vybrať zľavu, prípadne viac rôznych zliav o ktoré máte záujem a kliknúť na "Kúpiť za..." pri danej zľave. Následne môžete upraviť počet kusov kupónov. Ďalej je potrebné správne vyplniť Vašu e-mailovú adresu a zvoliť spôsob platby. Pri platbe na dobierku je potrebné vyplniť aj Vašu poštovú adresu.

Následne ste podľa typu platby buď presmerovaný priamo na platobnú bránu, alebo Vás systém len informuje o vybavení objednávky a poskytne Vám platobné údaje.

Akonáhle Vašu platbu zaevidujeme v našom systéme, systém automaticky zašle kupón na Vami zadanú e-mailovú adresu a rovnako kupón nájdete po prihlásení sa do systému MoreZliav.sk.

Nakoniec stačí len zľavový kupón / kupóny uplatniť v zmysle podmienok zľavy, ktoré su uvedené aj priamo na kupóne a uživať si zľavu...

Spolu sme 252 413 zákazníkom ušetrili už 10 625 644.86 € nákupom 363 294 kupónov, čo je 42.10 € na zákazníka

Chcete dostávať ponuky na e-mail?

Pre partnerov Kontakt Obch. podmienky

Získajte nových zákazníkov pre svoj biznis. Poradíme Vám, ako prilákať viac klientov.

Vytvorte si zľavu u nás a inzerujte ihneď.